*}

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy na 23. miejscu Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej

Dziennik Gazeta Prawna opublikowała właśnie XVII Ranking Firm i Doradców Podatkowych. Celem tego rankingu jest wyróżnienie najlepszych, najskuteczniejszych i największych firm doradztwa podatkowego w Polsce. Kancelaria Podatkowa Skłodowscy znalazła się w tym roku na 23. pozycji w kategorii "Duże - zatrudniające 10 i więcej osób z uprawnieniami".

Kancelaria Skłodowscy nieustannie rozwija się dzięki zatrudnianiu wysokiej klasy doradców posiadających wpis w krajowej izbie doradców podatkowych. Naszym celem jest zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie wszystkim Klientom, którzy zechcą skorzystać z usług Kancelarii Skłodowscy. Specjalizacje naszych doradców oraz ścisła współpraca z radcami prawnymi stanowią podstawę wysokiej jakości usług świadczonych dla naszych klientów.
Kancelaria Podatkowa Skłodowscy w odróżnieniu od zwykłego biura podatkowego reprezentuje klientów w sporach z organami skarbowymi i sporach sądowych.
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, popartą wieloletnim doświadczeniem - na rynku jesteśmy od 30 lat, kiedy to zaczynaliśmy jako kilkuosobowa rodzina spółka cywilna.
Obecnie Kancelaria Podatkowa Skłodowscy to marka zrzeszająca spółki, których wspólnym celem jest świadczenie kompleksowej oferty usług dla przedsiębiorców, zgodnie z hasłem:
...już nigdy nie będziesz sam w biznesie.

Pełen ranking można znaleźć na stronie https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/8690237,najwieksze-firmy-doradztwa-podatkowego-w-2022-r.html

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.