*}

Akademia Pre MBA 30.03.2023 cz.I

Lider ma swoją określoną rolę w nowoczesnych systemach zarządzania. Musi widzieć i widzi o wiele, wiele więcej od innych, nie może się rozpraszać drobiazgami i szczegółami. Liczy się pomysł, odwaga, wytrwałość, umiejętność tworzenia strategii, kierunków rozwoju firmy, planowanie przeszłości, wiedza. Jednak naładowany adrenaliną boss, nie zdziała nic bez ludzi. Wybiera więc najlepszych, tworzy zespół doradców. To hierarchiczny klucz do powodzenia w firmie? Z takimi i innymi tematami spotkali się uczestnicy pod czas pierwszego pierwszego spotkania w ramach Akademii Menagera PRE MBA.
Szkolenie poprowadzili eksperci z Francuskiego Instytutu Zarządzania wraz z ekspertami z kancelarii Skłodowscy i Honestus.
 
Zapraszamy na kolejne edycje PRE MBA już 15.06.2023, ale uwaga! Liczba miejsc na drugie spotkanie jest już bardzo ograniczona. W programie m.in.:
  • Sukcesja działalności gospodarczej. - Justyna Kuś i Dariusz Skłodowski
  • Strategiczna mądrość lidera. Dyscyplina strategii a elastyczność - w myśleniu i działaniu. Zmysł biznesowy, szukanie okazji, wyobraźnia rynkowa, śledzenie trendów. Jak "policzyć biznes" i policzyć zasoby. - Piotr Dubno
  • Optymalizację podatkowe w świetle ordynacji podatkowej - Piotr Kościańczuk, Dariusz Skłodowski
  • Zarządzanie marketingowe. Budowanie marki (w mediach społecznościowych?).

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.